AFSCHEID MEESTER AMENT
————————————————————————————————————————————-
NA 43 JAAR………………………………………AFSCHEID MEESTER AMENT !!
Groot feest……………..binnenkort…………..in Leveroy………en wel op………………….
Z A T E R D A G 26 J A N U A R I 1974
Op die dag neemt de heer P. Ament afscheid van het onderwijs. De heer Ament, nog altijd beter bekend als “de meester”, is j.l. 3 januari A.O.W. gaan trekken. Hij heeft de leeftijd van 65 jaar bereikt. En vanaf die datum treedt hij definitief terug uit het onderwijs. En dat feit M O G E N W I J N I E T O N G E M E R K T V O O R B I J L A T E N G A A N !! Want “de meester” heeft ontzettend veel verdiensten voor het onderwijs in Leveroy. Allen die in de laatste 43 jaren in Leveroy op school hebben gezeten, hebben ook op één of andere wijze kennis gemaakt met “de meester”. Ze hebben veel van hem geleerd, ze hebben een stuk opvoeding gekregen, een stuk vorming en begeleiding, hulp en steun. Daarnaast heeft “de meester” in het persoonlijke vlak veel oud-leerlingen geholpen, op welk gebied dan ook, maar altijd met liefde, altijd met plezier. Inderdaad, meester Ament heeft veel voor ons betekend en daarom W I L L E N W E H E M N I E T L A T E N G A A N M E T D E S T I L L E T R O M. We voelen ons verplicht “de meester” te eren, we zijn dit verplicht uit grote, diepe dankbaarheid voor alles wat hij voor het onderwijs deed, voor ons en onze kinderen. Daarom is er Zaterdag 26 Januari a.s. een AFSCHEIDSRECEPTIE om 11 uur in zaal Leverona. Daarvóór om 10 uur zal er een H. Mis in de kerk worden opgedragen uit dankbaarheid. De kinderen van de Basisschool zullen deze H. Mis opluisteren met zang. En wij hopen dat velen, velen zullen komen én naar de H. Mis én naar de receptie, om daardoor hun dankbaarheid te tonen !!
MAAR ER IS NOG MEER !! We willen samen iets geven aan de meester. Via een omweg zijn we er al achter wat het zou kunnen zijn. Een mooi, passend cadeau !! Maar dat kan alleen maar als U ook meedoet, en meegeeft. We hebben een lopende rekening geopend bij de RABOBANK in Leveroy. Daar kunt U Uw bijdrage storten voor het cadeau van meester Ament. De rekening luidt: “Afscheid P. Ament, t.n.v. Mevr. Brueren, Leveoy 1e , Leveroy.
Doet U óóóóóóóóóóóóóóók mee. Stort Uw bijdrage voor de meester dan vóór 24 januari 1974 op bovenstaande rekening. Het moet voor de meester een geweldige dag worden.
Schoolbestuur
Oudercomité.